Oddělení ostrahy se zabývá ostrahou průmyslových objektů včetně poskytnutí recepčních služeb. Společnost je držitelem patřičné koncesované živnosti stanovené Živnostenských zákonem. Cílem činnosti je ochránit daný objekt vůči násilí, poškození, vandalismu nebo zneužití ve spojení s poskytnutím recepčních služeb pro zákazníka.

Ostraha majetku je vykonávána fyzickou formou pomocí strážců, kteří kontrolovaný objekt kontrolují v pravidelných cyklech a hlásí svoji provedenou kontrolu přihlášením do obchůzkového systému. Pokud obchůzkový systém zákazník nevlastní, instalujeme vlastní systém, který rozúčtujeme zákazníkovi do pravidelných měsíčních plateb.

Fyzickou formu kontroly objektu kombinujeme s dálkovou kontrolou pomocí elektronických zabezpečovacích a požárních systémů, kdy hlášení těchto systémů jsou podávány na recepční služby s následným postoupením na PCO.

Pod oddělení ostrahy spadá i instalace, servis a opravy elektronických zabezpečovacích a požárních systémů realizovaných s majetkově propojenými společnostmi.