Naše společnost realizuje střelnice od samotného posouzení vhodnosti umístění požadované střelnice, přes vypracování projektové dokumentace ve stupních DSP a DPS až po samotnou realizaci a následný odborný servis.

 

  • Balistický posudek posuzující bezpečnost navrhnutého typu střelnice je zabezpečován vlastním znalcem v oboru balistiky.
  • Zabýváme se realizací střelnic krytých, tzv. tunelových, polokrytých i venkovních.
  • Pro tunelové střelnice vyrábíme projekční stěny dle požadované šířky včetně projekční střelnice pro střelbu z ručních palných zbraní za použití ostrého střeliva s následným vyhodnocením zásahů v terči.
  • Software projekční střelnice je variabilní a lze ho přizpůsobovat požadavkům uživatele tak, aby výsledný efekt pro střelce byl maximálně přínosný.
  • Při použití projekční střelnice se dají na rozdíl od mířené střelby na terč rozvíjet a trénovat i další schopnosti střelce jako jsou např. reflexy při vyhodnocování oprávněnosti použití střelné zbraně se zpětným záznamem, řešení krizové situace při vstupu do místnosti či střelba na reálné video s různými scénáři se zpětným vyhodnocením výstřelů střelce. Střelbou na projekční střelnici se tak střelec najednou ocitá v úplně jiné dimenzi výcviku, než na který byl zvyklý a postupně zdokonaluje a rozvíjí své střelecké schopnosti.

 

V případě zájmu o nabízené činnosti nás kontaktujte: prukongroup@prukongroup.cz