REKONSTRUKCE DÍLNY OPRAV OBRANNÝCH VOZIDEL

V březnu 2022 naše společnost dokončila stavební rekonstrukci dílny pro opravu obranných vozidel včetně dodávky moderního strojního vybavení.

REKONSTRUKCE OBJEKTU STŘELNICE KARLOVY VARY

V prosinci 2021 naše společnost dokončila rekonstrukci objektu venkovní střelnice v Karlových Varech.

REKONSTRUKCE TUNELOVÉ STŘELNICE VZ BRNO

V červnu 2021 naše společnost dokončila rekonstrukci tunelové střelnice pro VZ Brno. Střelnice má dva samostatné tunely A, B. Tunel A má pohyblivou palebnou čáru a umožňuje střelbu na maximální vzdálenost 30m. Tunel B má rovněž pohyblivou palebnou čáru a umožňuje střelbu na maximální vzdálenost 15m. Oba tunely jsou vybavené projekčními stěnami, na které jsou […]

REKONSTRUKCE VÝBUŠNINÁŘSKÝCH BUDOV VRBĚTICE

V prosinci 2020 naše společnost dokončila rekonstrukci výbušninářských budov v areálu Vrbětice po mimořádné události. Rekonstrukcí prošla jedna budova sociálního zařízení, dvě budovy pro skladování výbušnin a jedna budova pro výrobu výbušnin. 

REKONSTRUKCE TUNELOVÉ STŘELNICE PA PRAHA

V listopadu 2020 naše společnost dokončila rekonstrukci tunelové střelnice pro Policejní akademii v Praze. Střelnice má čtyři střelecké stanoviště pro ostrou střelbu na 25m a je vybavena projekční stěnou, na kterou jsou promítány interaktivní děje pro výcvik ostrou střelbou s vyhodnocením zásahů.

VÝSTAVBA TUNELOVÉ STŘELNICE STRÁŽ POD RALSKEM

V červnu 2020 naše společnost dokončila výstavbu nové tunelové střelnice ve věznici Stráž pod Ralskem. V rámci vězeňské služby se jedná o nejmodernější tunelovou střelnici. Tunelová střelnice je tvořena částí A pro střelbu na 25m s šesti střeleckými pozicemi a částí B pro střelbu na 50m s dvěmi střeleckými pozicemi.  https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/strelnice-ve-veznici-straz-pod-ralskem.html https://www.vscr.cz/veznice-straz-pod-ralskem/novinky/veznice-ma-novou-strelnici/ https://www.youtube.com/watch?v=raCCFw9mm0Y

PÍSEČNÁ ANIMACE BAŤA

Naše společnost zadala výrobu písečné animace ztvárňující tvorbu Baťů u výtvarnice Mariky Koňařové. Tato písečná animace byla věnována městu Zlín a 14|15 Baťovu institutu. Naše společnost tímto vyjádřila úctu k díle Baťů a vybízí k nalezení motivace dnešním generacím.